Dil Seçimi :
İlgili Bakanlıklar
Derneğimiz
Hakkımızda
Yazı Boyutu:

 

Sağlık Turizmi Derneği olarak gayemiz Ülkemizde Sağlık Turizminin hak ettiği değeri kazanarak Ülke kalkınmasına sağlık alanında hizmet etmek, konu ile ilgili sektör ve talepçiyi buluşturmak, sistematik bilgi ve bilgi kaynağına ulaşımı sağlamak gibi amaçlarımız var. 
 
1998 yılından beri bir fiil bu sektörün içinde ve önünde olmuş, kendisini bu işe adamış idealist bir insanın öncülüğünde hedefe ulaşmak maksadı ile dur durak bilmeyen bir çalışma azmi ile uğraşan 2005 den beri ise dernek çatısı altında hizmete devam eden bir ekibiz. 
 
Yönetim linki altında baktığınızda bugün artık Sağlık Turizmi’ni Bakanlık nezdinde temsil eden kurucu başkanımız Sn. Dr. Dursun AYDIN başta olmak üzere Prof.Nihat TOSUN, Nevval SEVİNDİ, Dr.İbrahim KILIÇ , Dr.Kemal AYDIN, Dr.Filiz ÇEVİRMEN, Dr.Hayati AKBAŞ, Enginer BİRDAL, Dr.Abdulkadir KIRTEPE, Dr.Ş.Mustafa AKSOY, Hilal SEYDİOĞLU, S.Kamil YÜCEORAL gibi daha isimlerini burada saymamıza gerek olmayan sağlık turizmine büyük katkıları olmuş isimlerin oluşturduğu sağlam bir kadro ile hizmetlerimizi sürdürdük. 
 
Tasarım ve Teknoloji : Aren Tanıtım